pamiętaj
RSS
09.08.2010

Samsung: Wciąż inspirujemy i rozdajemy nagrody

Więcej informacji udzielają:

Olaf Krynicki
PR Manager
Samsung Electronics
Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
tel.: +48 22 607 40 06
Blanka Fijołek
PR & CSR Manager
Samsung Electronics
Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
Jerzy Łabuda
PR specialist/ Telcom & Photo
Samsung Electronics Polska Sp. z o. o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
Mateusz Rzempała
PR Specialist / B2B & IT
Samsung Electronics
Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
Tomasz Pietrzyk
Senior Consultant / Telecom / Photo / IT / B2B
Havas PR Warsaw
ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa
Piotr Dobosz
Senior Consultant
Havas PR Warsaw
ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa

Samsung zaprasza właścicieli stylowych kuchni oraz projektantów wnętrz do udziału w konkursie ”Kuchnia inspirowana Samsungiem”. Kreatywne zmagania uczestników trwają już od kwietnia, ale jeszcze do 31 sierpnia br. można przyłączyć się do rywalizacji o tytuł właściciela najpiękniejszej kuchni i autora najciekawszego projektu kuchennego. Wystarczy posiadać w kuchni trzy urządzenia firmy Samsung lub stworzyć projekt z ich wykorzystaniem. Fotografie oraz projekty wnętrz wraz ze zgłoszeniem konkursowym należy przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną na adres nowej siedziby Samsung Electronics Polska: ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa.  

Ideą konkursu jest propagowanie kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych, które umożliwia bogata, różnorodna oferta sprzętów do zabudowy firmy Samsung. Zmagania są podzielone na dwie konkurencje: najpiękniejsza kuchnia zgłoszona przez właściciela oraz najciekawszy projekt.  

W Twojej kuchni znajdują się sprzęty Samsung? Odbierz swoje pieniądze

Każdy, kto stworzył w swoim domu wyjątkowe wnętrze kuchenne, wykorzystując w nim przynajmniej trzy urządzenia do zabudowy firmy Samsung, ma szansę otrzymać zwrot wartości zakupionych produktów do kwoty 8 tys. zł oraz roczną prenumeratę miesięcznika ,,Dobre Wnętrze”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać trzy zdjęcia kuchni oraz wypełniony formularz dostępny na stronie www.samsung.pl. W zmaganiach mogą wziąć udział te kuchnie, których właściciele posiadają dowody zakupu sprzętów Samsung.   

Zaprojektuj kuchnię ze sprzętami Samsung i wygraj duże pieniądze!

Konkurs skierowany jest również do projektantów. Aby podjąć wyzwanie ,,Kuchni inspirowanej Samsungiem”, należy stworzyć wizualizację wnętrza kuchni z wykorzystaniem co najmniej trzech urządzeń marki Samsung. Dla ułatwienia firma oferuje projektantom pełną gamę urządzeń, które doskonale pasują do stylu każdej kuchni. W bazach programów, takich jak CAD Kuchnie czy PRO100, dostępnych jest ponad 60 sprzętów do zabudowy, w tym piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. Autor najlepszego projektu otrzyma 10 tys. zł, program CAD Kuchnie MAX o wartości 4 800 zł wraz ze szkoleniem z jego obsługi oraz roczną prenumeratę magazynu ,,Dobre Wnętrze”. Pula nagród pieniężnych przeznaczona dla najlepszych projektantów wynosi 16 tys. zł.  

Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres zabudowa@samsung.com.pl lub pocztą
na adres Samsung Electronics Polska, ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa.  

Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na www.samsung.pl oraz na stronie www.dobrewnetrze.pl

 

Prześlij dalej:

Copyright © 2015 netPR.pl