Monitory gamingowe Samsung C24FG70 w przedsprzedaży z grą „Battlefield 1”

, IT , Informacje korporacyjne
Teaser

Zakrzywiony monitor gamingowy z wyświetlaczem Quantum Dot zmienia zasady gry

Zakrzywione monitory gamingowe Samsung z wyświetlaczem Quantum Dot zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć graczom najbardziej kompletnych doświadczeń z rozgrywki. Polscy fani gier będą mogli już niedługo przekonać się jakie są ich możliwości. 23 listopada wystartowała przedsprzedaż monitorów C24FG70. Klienci, którzy zakupią sprzęt do 28 listopada otrzymają w prezencie grę „Battelfield 1”.

Łącząc ultraszybki czas reakcji (1ms), technologię wyświetlania Quantum Dot zintegrowaną z panelem VA zapewniającym krystaliczną czystość obrazu oraz wyjątkowym i wciągającym designem, monitor Samsung CFG70 jest świetnie dopasowaną propozycję sprzętową dla nawet najbardziej wymagających graczy. Został wyposażony w zaawansowaną technologię 4-kanałowego podświetlania obrazu, dzięki czemu rozmycia obrazu są redukowane do minimum. Różne tryby gry zostały zaprojektowane tak, aby gracze mogli w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Poniższy film pokazuje jak wciągająca jest rozgrywka na zakrzywionym monitorze gamingowym z Quantum Dot.

https://www.youtube.com/watch?v=j-oXFQiAAtA

Samsung CFG70 (w rozmiarach 24 i 27 cali) i CF791 (34 cale) to pierwsze zakrzywione monitory do gier w technologii kropek kwantowych, które wyświetlają żywe kolory w 125% przestrzeni barw sRGB, przy czym w ich konstrukcji zastosowano bezpieczne dla środowiska rozwiązania nie zawierające kadmu. Precyzyjne podświetlanie uwypukla szereg szczegółów gier zarówno w jasnych, jak i ciemnych ustawieniach. Najdrobniejsze detale stają się widoczne, co przekłada się na niespotykany wcześniej realizm obrazu, który zachwyci nawet najbardziej wymagających graczy.

Aby jeszcze bardziej uprościć zarządzanie grą, CFG70 zawiera łatwy w obsłudze interfejs Samsung Gaming UX OSD. Podczas gry można uzyskać dostęp do intuicyjnego ekranowego interfejsu użytkownika, na którym w jednym miejscu wyświetlić można wszystkie podstawowe ustawienia, od czasu reakcji po częstotliwość odświeżania. Gracze mogą również łatwo dostosować ustawienia za pomocą klawiszy skrótów umieszczonych w łatwo dostępnym miejscu na dolnej ramce.

23 listopada ruszyła przedsprzedaż 24-calowych monitorów Samusng C24FG70. Wszyscy klienci, którzy zakupią sprzęt w przedsprzedaży do 28 listopada otrzymają w prezencie egzemplarz gry „Battlefield 1”. Monitory w przedsprzedaży są dostępne w sklepach Media Markt.

Specyfikacja

Ekran

Model

CFG70

CF791

Rozmiar

24”, 27”

34”

Odświeżanie

144Hz

100Hz

Wyświetlacz

Curved (1800R)

Curved (1500R)

Typ

VA

VA

Jasność

350cd/m²

300cd/m²

Kąt widzenia

178°/178°

178°/178°

Kontrast

3000:1

3000:1

Czas reakcji

1ms

4ms

Gama kolorów

sRGB 125%

sRGB 125%

Interfejs

Wejścia/Wyjścia

HDMI x2, DP x1, Słuchawkowe

HDMI x2, DP x1, USB 3.0 x2, Słuchawkowe

Udogodnienia dla graczy

Ustawienia

Custom/High-Brightness/FPS/RTS/RPG/ AOS/sRGB/Cinema

Game mode/PIP/PBP

Freesync/G-sync

Tak

Tak

Flicker free

Tak

Tak

Low blue light

Tak

Tak

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com