Jak zmieścić kilka dań na jednej płycie?

Teaser

Sobotnie przyjęcie dla znajomych, czy niedzielny obiad dla rodziny – przygotowanie wielu potraw jednocześnie może nastręczać problemów, zwłaszcza, gdy zależy Ci, by wszystkie serwowane potrawy były ciepłe. Jak zmieścić kilka dań na jednej płycie i cieszyć się ich smakiem podczas wspólnego posiłku?

Chciałbyś zaskoczyć gości wystawnym posiłkiem, ale martwisz się, że przygotowania zajmą Ci mnóstwo czasu, a do tego nie będziesz w stanie zaserwować wszystkich propozycji  w tym samym czasie?

Płyta indukcyjna z dużą, otwartą powierzchnią grzewczą Flex Zone przeznaczona jest do gotowania kilku potraw jednocześnie. Ta obszerna przestrzeń jest na tyle duża, by pomieścić garnki i patelnie o różnych rozmiarach i kształtach, nawet tych niestandardowych. Dwudaniowy obiad i kilka ciepłych dodatków – teraz to nie problem. Gotowanie posiłków dla dużej rodziny z pomocą technologii Samsung staje się o wiele łatwiejsze. Nie musisz martwić się o zużycie prądu, ponieważ podgrzewana jest tylko ta powierzchnia, na której znajduje się naczynie. Goście się spóźniają? Dzięki funkcji Keep Warm Twoje potrawy zachowają idealną temperaturę podania, bez obaw, że się coś przypali lub rozgotuje. Potrawa będzie czekała na podanie, a Ty znajdziesz czas na ostatnie poprawki makijażu czy fryzury przed przyjściem gości.

 Zobacz nasz pomysł na idealny obiad i zaskocz wszystkich swoimi kulinarnymi umiejętnościami!

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com