Nowa lodówka do zabudowy marki Samsung w klasie energetycznej A+++ – maksymalna użyteczność, minimalne koszty

, AGD
Teaser

Marka Samsung od lat zaskakuje konsumentów innowacyjnymi rozwiązaniami, również w sprzętach do pełnej zabudowy. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom użytkowników, producent rozszerzył swoją ofertę lodówek do zabudowy o jedyny na rynku model z pełnym No Frost w klasie energetycznej A+++. Nowy model wyróżnia się elegancko wykończonym wnętrzem i pozwala przechowywać produkty w optymalnych warunkach, jednocześnie dając znaczną oszczędność energii.

Lodówki z linii do zabudowy podbiły serca użytkowników stylowym i eleganckim designem, który doskonale uzupełnia każdą nowoczesną kuchnię. Urządzenia z tej serii cenione są jednak przede wszystkim za funkcjonalność. Technologia pełnego No Frost, w którą są wyposażone, pozwala wyeliminować powstawanie szronu wewnątrz urządzenia. Dzięki temu unikamy czasochłonnego i energochłonnego rozmrażania lodówki.

Lodówka BRB260089WW to także możliwość ustawienia czterech trybów pracy zamrażalnika dzięki funkcji CoolSelect+. Może więc w razie potrzeby służyć nie tylko jako zamrażalnik, ale dodatkowa komora chłodziarki. To rozwiązanie pozwala na przechowywanie produktów, które wymagają bardzo niskiej temperatury, sięgającej nawet -23oC jak i tych, które należy jedynie delikatnie schładzać. Do wyboru jest zatem program mrożenia (od -23 do -17 stopni Celsjusza), lekkiego mrożenia (-5oC), chill (-1oC) oraz chłodzenia (2oC).

Zainstalowany w urządzeniu system TwinCooling Plus sprawia, że przechowywane w lodówce jedzenie wygląda apetycznie i zachowuje świeżość na dłużej. A to za sprawą oddzielnych obiegów powietrza, które utrzymują odpowiedni poziom wilgotności w każdej z komór i zapobiegają mieszaniu się zapachów. Lodówka wyposażona jest także w umieszczony na tylnej ściance panel ze stali nierdzewnej Metal Cooling, który działając jak akumulator zimna, pozwala utrzymać właściwą temperaturę w każdym zakamarku urządzenia.

Sprzęty z linii do zabudowy stworzone zostały z myślą różnorodnych potrzebach użytkowników, również tych związanych z przechowywaniem dużych ilości jedzenia. Technologia Space Max to wysoce wydajny system izolacji, który sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze, a wnętrze jest bardziej pojemne, niż inne podobne sprzęty o tych samych rozmiarach zewnętrznych.

Producent  zadbał również o estetykę wykończenia. Wnętrze jest eleganckie i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Choć urządzenie jest zabudowane, jego użytkowanie jest komfortowe i funkcjonalne. Praktycznie zorganizowana przestrzeń – półka na wino, podwieszany wyjmowany pojemnik na produkty delikatesowe czy wysuwana szuflada Easy Slide i górne oświetlenie LED sprawiają, że mimo dużej ilości przechowywanych produktów wszystkie są dobrze widoczne i łatwo dostępne.

Najnowsze lodówki marki Samsung to oprócz ułatwiających codzienne życie technologii, także znaczna oszczędność pieniędzy wynikająca z niskiego zużycia energii. Urządzenia te wyposażone są bowiem w silnik Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, co sprawia, że zużycie energii jest o 30% niższe niż w lodówkach z tradycyjnym silnikiem. Urządzenie wyposażone jest także w funkcję Vacation, która w okresie wakacyjnym pozwala lodówce pracować na znacznie niższych obrotach, co daje użytkownikom dodatkowe oszczędności. Nowa lodówka do zabudowy z pełnym No Frost w najwyższej klasie A+++, to gwarancja funkcjonalnego i energooszczędnego urządzenia.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com