Weź udział w darmowych webinarach Mistrzów Kodowania

Teaser

Mistrzowie Kodowania to jeden z największych programów edukacyjnych w Polsce, którego celem jest nauka programowania w szkołach. W ramach jego V edycji, organizatorzy zaplanowali wiele wartościowych webinarów dla rodziców, nauczycieli i edukatorów na temat rozwijania kompetencji cyfrowych u najmłodszych.

Dla dzieci w wieku szkolnym internet, komputer, czy tablet są stałymi elementami codzienności. Korzystają z nich do zdobywania wiedzy, komunikowania się z bliskimi, rozrywki i obsługują je intuicyjnie. Ich zainteresowanie nowymi technologiami może być jednak źródłem rozwijania wielu innych cennych umiejętności – programowania, pracy w grupie czy logicznego myślenia. W tym celu powstały webinary Mistrzów Kodowania dla nauczycieli edukatorów i rodziców, którzy chcą uczyć dzieci kodowania.

Webinary to szkolenia internetowe, do których potrzebny jest jedynie komputer lub tablet z przeglądarką i połączeniem internetowym. Spotkania trwają ok. 1,5 godziny. Każde z nich jest rejestrowane, a nagranie udostępniane jest na stronie Mistrzów Kodowania. Tematyka spotkań jest bardzo różnorodna i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna lista tematów szkoleń wraz z terminami dostępna jest na stronie Mistrzów Kodowania. By wziąć w nich udział, wystarczy dołączyć do spotkania korzystając z linku https://mistrzowiekodowania.clickmeeting.pl/mk.

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.