Samsung GALAXY Y Pro DUOZ – podwójna korzyść z telefonu

, Telecom

Na polskim rynku pojawił się nowy telefon z jednoczesną obsługą dwóch kart SIM, systemem operacyjnym Android, ekranem dotykowym  i pełną klawiaturą QWERTY. GALAXY Y Pro DUOZ to idealne połączenie biznesowego smartfona z szeroką gamą funkcji społecznościowych i multimedialnych.

Jaka jest praktyczna przewaga telefonu z dwoma kartami SIM? To bardzo proste: można na przykład w nim mieć kartę z numerem, który służy do codziennej komunikacji, czyli dzwonienia czy pisania smsów, oraz drugą kartę przeznaczoną do korzystania z internetu, z dużym limitem transferu danych. Dzięki temu dysponujemy wszechstronnym narzędziem komunikacyjnym, a koszty korzystania z konkretnych usług można zbilansować odpowiednio do własnych potrzeb.

GALAXY Y Pro DUOZ to kolejny model Samsung pracujący w oparciu o system Android, wyposażony w pełną fizyczną klawiaturę QWERTY. Podobnie jak jego poprzednik, GALAXY Pro, telefon ma również dotykowy ekran oraz optyczny trackpad. Wykonywanie zdjęć umożliwia aparat o rozdzielczości 3MPix. Rozbudowany interfejs Smart Hub Premium zapewnia integrację poczty push-email, kalendarza i portali społecznościowych takich jak Twitter, Facebook czy MySpace. Dodatkową wartość stanowi dostęp do ponad 400 000 aplikacji zgromadzonych w Google Play oraz pozostałe serwisy Google, takie jak mapy czy wspomniane wyżej poczta email i kalendarz. Aplikacja ThinkFree pozwala na przeglądanie i edycję dokumentów pakietu Office.

Nowy model smartfonu to również idealne rozwiązanie dla biznesu, współpracujące z popularnymi standardami i oferujące sprzętowe szyfrowanie danych, gwarantujące zabezpieczenie poufnych danych użytkownika. GALAXY Y Pro DUOZ oferuje rozbudowana obsługę Exchange Active sync, pozwalającą na dostęp do poczty korporacyjnej oraz synchronizację w trybie push poczty e-mail, kalendarza i kontaktów. Dzięki współpracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań bezpieczeństwa można korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego SSL VPN (Virtual Private Network) pomiędzy urządzeniem mobilnym a serwerami korporacyjnymi. Współpraca z firmą Cisco zapewnia możliwość zdalnej współpracy z osobami znajdującymi się w wielu lokalizacjach dzięki Cisco WebEx, komunikację poprzez Cisco Jabber oraz certyfikację Cisco CCX.

Ponadto telefonem można zarządzać poprzez MDM Sybase Afaria / Juniper Junos Pulse co pozwala administratorowi zdalnie kontrolować uprawnienia użytkowników, włączać i wyłączać niektóre  funkcje (np. aparat fotograficzny, Bluetooth, Wi-Fi), czy ustalić i zdalnie włączyć politykę haseł i szyfrowania danych na urządzeniach.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 729zł.

 Specyfikacja techniczna Galaxy Y Pro DUOZ:

 

System operacyjny

Android 2.3 (Gingerbread)

Wyświetlacz

2.6” 320x240 (LQVGA) TFT dotykowy

Procesor

BCM21552 (832MHz), 384MB RAM

Aparat

3MPix + VGA

Transmisja danych

EDGE/GPRS 850/900/1800/1900

HSDPA 7.2 900/2100

Bluetooth 3.0

WiFi b/g/n, router WiFi

Pamięć

150MB + 2GB karta MicroSD (do 32GB)

Wideo

MPEG4, H.263, H.264

Audio

MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, złącze słuchawkowe 3,5mm

Dodatkowe funkcje

Obsługa dwóch kart SIM

Samsung Apps

Samsung Kies

Social Hub

Mysz optyczna

Samsung TouchWiz

Odbiornik GPS

Wymiary i waga

63.5  X 110.8 X 11.9mm,  112.3 g

Bateria

1350mAh

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.