Z rodziną warto wyjść do kina – najnowsza promocja urządzeń drukujących Samsung

, IT

W połowie marca ruszyła miesięczna akcja promocyjna drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Samsung, zachęcająca do wspólnej zabawy całą rodzinę. Na uczestników promocji czekają 4-osobowe karnety na dowolny film w ogólnopolskiej sieci kin Cinema City.

Każdy, kto do 15 kwietnia 2013 roku kupi drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne Samsung objęte promocją, otrzyma 4 vouchery dla całej rodziny do kin Cinema City na wybrany film. Spot promujący akcję będzie rozpowszechniany przed filmami familijnymi w 62 kinach Cinema City. Ponadto, w 20 największych kinach Cinema City trwa akcja promocyjna „Nie stój w kolejce, kup bilet on-line i wydrukuj na drukarce Samsung”. Zachęca ona rodziny do kupna biletów w domu przez internet i wydrukowania ich po przybyciu do kina na specjalnie przygotowanych w tym celu drukarkach.

Promocji rodzinnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Samsung dedykowany jest też specjalny spot reklamowy oraz dwumiesięczna kampania on-line obejmująca strony dla rodziców, informacyjne, Youtube (film emitowany przed bajkami dla dzieci) oraz Facebook (profil dla młodych mam).

Świat mobilnych możliwości z urządzeniami drukującymi Samsung
Drukarka CLX-3305W i urządzenie wielofunkcyjne SCX-3405W z bezprzewodowym łączem WiFi umożliwiają całej rodzinie swobodę ruchu oraz kreatywną rozrywkę na najwyższym poziomie – w tym drukowanie z urządzeń przenośnych, nawet jeśli nie są podłączone do sieci. Zdjęcia z wakacji, przepisy kulinarne, kolorowanki dla dzieci, praca domowa czy bilety do kina – wszystkie wydruki będą niezwykle wyraziste, a kolory nasycone. Przycisk ECO pozwala na natychmiastową oszczędność papieru i energii. Kreator dokumentów to aplikacja umożliwiająca tworzenie i udostępnianie w formie cyfrowej plików oraz informacji zeskanowanych lub przesłanych faksem. Używając jednego przycisku z łatwością można drukować bezpośrednio ze smartfona czy tabletu. Obsługa drukarek jest dziecinnie prosta, a więc do zabawy mogą przyłączyć się także najmłodsi domownicy.

Więcej informacji o promocji na stronie: www.rodzinadokina.samsung.pl

O Samsung Electronics Co, Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com