GALAXY Studio – poznaj możliwości produktów Samsung

, Telecom , IT

22 maja rusza akcja promocyjna Samsung GALAXY Studio. W galeriach handlowych w całej Polsce będzie można zapoznać się z wybranymi modelami smartfonów, tabletów i aparatów fotograficznych. Niecodzienna akcja potrwa do połowy lipca i powstała we współpracy z operatorem sieci komórkowej PLAY.

Samsung GALAXY Studio to doskonałe miejsce dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem nowego sprzętu elektronicznego. Dzięki tej akcji będą mogli poznać możliwości cieszących się największą popularnością produktów. Wśród dostępnych modeli będą: flagowy smartfon Samsung GALAXY S4, najnowszy aparat NX300, tablet GALAXY Tab 2 7.0, GALAXY Note II i GALAXY Note 10.1, Notebooki S5 Ultra Touch oraz GALAXY Camera. Specjalni doradcy techniczni będą doradzali jak wybrać produkt, opisywali dla kogo jest przeznaczony i pokażą najciekawsze funkcje w zależności od potrzeb i pytań oglądających. Szczególnie interesujące będą pokazy najnowszego supersmartfonu Samsung GALAXY S4, który posiada takie funkcje jak: sterowanie gestami, czujnik zbliżeniowy, technologię rozpoznawania twarzy, sensory mierzące temperaturę i wilgotność powietrza, czy technologię rozpoznawania głosu.

Modele które wybrano do zaprezentowania w GALAXY Studio, należą do najlepszych i najbardziej zaawansowanych przedstawicieli poszczególnych grup produktowych. Są to urządzenia, które doskonale sprawdzają się we wszystkich sytuacjach i gwarantują najwyższą jakość i ergonomię użytkowania.

Lista galerii handlowych w których pojawi się GALAXY Studio*:
22.05 – 02.06 – Galeria Port Łódź
28.05 – 09.06 – PLAZA Rybnik
04.06 – 16.06 – King Cross Praga Warszawa
11.06 – 23.06 – M1 Zabrze
18.06 – 30.06 – Janki Warszawa
25.06 – 07.07 – M1 Czeladź
09.07 – 21.07 – PLAZA Sosnowiec
02.07 – 14.07 – M1 Radom

*Miejsca oraz terminy GALAXY Studio mogą ulec zmianie

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.