HBO GO dostępny na Samsung Smart TV

, RTV
Teaser

HBO wraz z firmą Samsung przygotowały nie lada gratkę dla użytkowników telewizorów Samsung Smart TV. Mogą oni już korzystać z aplikacji HBO GO, oferującej dostęp do najlepszych filmów i najbardziej kultowych seriali ostatnich lat.

HBO GO pozwala na nieograniczony dostęp do biblioteki obejmującej ponad 1500 godzin znanych i uwielbianych przez widzów na całym świecie produkcji HBO oraz hitów filmowych. Co niezwykle istotne, wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich telewizyjną premierą. Serwis jest dostępny na telewizorach, kinach domowych i telewizorach z roku 2012 i 2013 z funkcją Samsung Smart TV, dając użytkownikom możliwość oglądania ich ulubionych produkcji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a do tego bez reklam. Oczywiście otrzymujemy również dostęp do filmów i seriali, których emisja w HBO została już zakończona.

Aplikacja HBO GO wyposażona jest w intuicyjny interfejs, a dzieki zastosowaniu technologii Smooth Streaming na bieżąco dostosowuje się do możliwości łącza internetowego, zapewniając najwyższą możliwą jakość obrazu oraz płynne odtwarzanie materiałów wideo.

W ofercie programowej aplikacji serwisu HBO GO znajdziemy znane i lubiane na całym świecie produkcje serialowe HBO, takie jak Gra o tron, Czysta Krew czy Zakazane Imperium, dostępne już dzień po amerykańskiej premierze i niezakłócone reklamami. W aplikacji znajdziemy także największe hity filmowe, a wśród nich: Mroczny rycerz powstaje, Avengers  oraz Resident Evil: Retrybucja.

Przygotowaliśmy naprawdę mocną końcówkę roku w Samsung Smart TV. Użytkownicy naszej platformy mogą już korzystać z największej na rynku ilości polskich aplikacji. Ponadto konsekwentnie rozwijamy ofertę aplikacji filmowych, aby dać posiadaczom telewizorów Samsung Smart TV jak największą możliwość wyboru tego co i kiedy chcą oglądać – mówi Michał Wojciechowski z Samsung Electronics Polska.

W ostatnich miesiącach na platformie Samsung Smart TV pojawiły się takie filmowe aplikacje jak Vodeon, Cineman VOD, Filmweb czy Strefa VOD. HBO GO jest doskonałym uzupełnieniem ciągle rosnącej oferty filmowej Samsung Smart TV*.

 

* Liczba i dostępność aplikacji może się różnić w zależności od modelu TV. Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne.

 

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV oraz na 2 platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO Comedy (w jakości SD i HD), oraz serwisy HBO OD i HBO GO. Oferta programowa kanałów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. HBO i HBO2 nadają program 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a HBO Comedy 16h na dobę bez reklam. Program nadawany jest w polskiej wersji językowej. Więcej na www.hbo.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.