Najlepsza literatura za darmo na tabletach Samsung

, Telecom
Teaser

Haruki Murakami, Stephen King czy Wilbur Smith to tylko niektórzy autorzy najlepszej światowej literatury, których dzieła, od dzisiaj w prezencie, otrzyma każdy nowy nabywca tabletów Samsung GALAXY Tab 3 10.1 i GALAXY Tab 3 8.0. Od kwietnia aż do października br. przyszli użytkownicy tabletów będą mogą ściągnąć bezpłatnie wybrane audiobooki światowej i krajowej literatury przygotowane specjalnie przez serwis Audioteka.pl.

Specjalne dla fanów elektronicznych wersji książek, firma Samsung oraz serwis Audioteka.pl przygotowały niespodziankę. Przyszli posiadacze tabletów Samsung GALAXY Tab 3 10.1 i GALAXY Tab 3 8.0 otrzymają możliwość bezpłatnego pobrania wybranych audiobooków z serwisu Audioteka.pl. Co miesiąc, od kwietnia aż do października br. do pobrania będzie jeden tytuł. To polskie premiery, kilka tytułów jest jeszcze w tłumaczeniu lub na etapie akceptacji ostatecznych u autora. Dlatego dwa tytuły nie są ujawnione:

  • kwiecień: Janusz Leon Wiśniewski
  • maj: Haruki Murakami
  • czerwiec: Jo Nesbo
  • lipiec: Stephen King
  • sierpień: Gaillaume Musso
  • wrzesień: Wilbur Smith
  • październik: Marek Krajewski

Przyszli właściciele tabletów, nawet jeśli zakupu dokonają w ostatnim miesiącu promocji, nie stracą możliwość pobrania audiobooków z okresów wcześniejszych. Promocja potrwa od 16 kwietnia do 30 października br.

Partnerem akcji jest magazyn Chimera. Podczas trwania promocji na łamach Chimery będą ukazywać się recenzje udostępnianych książek. Rafała Bryndal, redaktor naczelny magazynu, będzie moderatorem dyskusji na najbliższych spotkaniach prasowych organizowanych przez Samsung i redakcję Chimery. Będą na nich omawiane m.in. kwestie dostępu literatury na tabletach.

Razem z tym jednym z najważniejszych polskich magazynów literackich Samsung pojawi się w dniach 22-25 maja na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym. Będzie tam można sprawdzić działanie tabletów i nowej generacji książek elektronicznych, które można czytać lub słuchać w zależności od preferencji. Tablety Samsung GALAXY Tab 3 z prenumeratą książek z serwisu Audioteka.pl na targach będzie też można kupić.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.