Bezpieczny Samsung GALAXY S5

, Telecom
Teaser

Jak niewiele innych przedmiotów codziennego użytku smartfon narażony jest bardzo często na uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić jego ekran – tak istotny w codziennym użytkowaniu produktu. Dla wszystkich przezornych, Samsung przygotował promocję – nowi właściciele Samsung GALAXY S5 będą mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

Smartfon to obecnie nieodłączny towarzysz życia, z którego korzystamy praktycznie wszędzie i o każdej porze. Dlatego też uszkodzenia mechaniczne są najczęstszymi problemami, z którymi muszą zmagać się użytkownicy. Z myślą o przyszłych właścicielach najnowocześniejszego smartfona z linii GALAXY – S5, Samsung przygotował specjalną promocję – w przeciągu roku od zakupu produktu, będą oni mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

Promocja obowiązuje od 16 maja do 16 czerwca br. W celu wzięcia udziału w promocji należy zakupić Samsung GALAXY S5 w sklepach, w wyżej wymienionym okresie i w przeciągu 30 dni od daty zakupu, dokonać poprawnej rejestracji na stronie www.bezpieczny.samsung.pl.

Wymiana ekranu nastąpi w przypadku, gdy uszkodzenie powstało wskutek przypadkowego zdarzenia, skutkującego nieprawidłowym funkcjonowaniem produktu.

Więcej informacji na temat produktu oraz regulamin promocji znajduje się na stronie www.bezpieczny.samsung.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.