Po zakupy spożywcze przed telewizor!

, RTV
Teaser

Gdy już zaplanujemy menu na cały tydzień, sprawdzimy czy nasza ulubiona kawa się przypadkiem nie kończy i stworzymy listę zakupów, możemy już śmiało udać się… przed telewizor! Na platformie Samsung Smart TV pojawiła się aplikacja umożliwiająca zamówienie zakupów z dostawą, stworzona wspólnie ze znaną siecią Delikatesów Alma.

Alma24 dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z serii E i F, to aplikacja popularnych Delikatesów internetowych Alma24.pl, umożliwiających szybkie i wygodne zamówienie zakupów z dostawą do domu. W ofercie sklepu znajdziemy ponad 20 000 wyselekcjonowanych produktów spożywczych, chemicznych, a także wysokiej jakości kosmetyków od cenionych producentów. Za pośrednictwem aplikacji Alma24 zamówimy nasze ulubione produkty z dostawą pod wskazany adres na terenie aż 15 miast. Co istotne, dostawa każdego zamówienia w wybranych terminach jest już od kwoty 50 zł całkowicie bezpłatna. To pierwsza w Polsce tego typu aplikacja na platformie SMART TV, która umożliwia zamawianie produktów spożywczych za pośrednictwem telewizora.* Od teraz, dzięki współpracy Alma24.pl oraz Samsung, zamawianie zakupów staje się jeszcze bardziej komfortowe. Wystarczy na platformie Samsung Smart TV włączyć aplikację Alma24 i możemy w kilku prostych krokach zamówić niezbędne artykuły. Złożenie zamówienia odbywa się w prosty sposób: wystarczy wpisać kod pocztowy miejsca dostawy, wybrać odpowiednie produkty i zalogować się. Po tym, wybieramy najbardziej odpowiedni termin dostawy oraz formę płatności, po czym zatwierdzamy wszystkie parametry zamówienia i gotowe!

Z poziomu aplikacji Alma24 łatwo wyszukamy nasze ulubione produkty, które możemy także filtrować zgodnie z określonymi kryteriami, takimi jak ich cena. Aby jeszcze bardziej ułatwić dokonywanie zakupów, aplikacja daje możliwość tworzenia list zakupów oraz ich edycji. Dowiemy się także jakie są aktualne promocje na produkty dostępne w ofercie Delikatesów Alma24.pl. Dostawa produktów możliwa jest w dniu zamówienia. **

*Usługa dostępna na terenie 15 największych miast w tym np. w Bydgoszczy, Częstochowie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i w Trójmieście.

** w zależności od dostępności kierowców i godziny złożenia zamówienia

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.