Zaprojektuj mega mural, wygraj mega tablet. Samsung zaprasza do konkursu.

, Telecom
Teaser

5 lipca br. rusza konkurs Samsung Kolor niech żyje! - wyjątkowy projekt, w którym nagrodą główną jest realizacja zwycięskiego projektu graficznego w formie muralu. Wystarczy przygotować artystyczną wizję interpretacji hasła przewodniego konkursu. Najbardziej kreatywna praca zostanie wkomponowana w mural, który pojawi się w ruchliwym punkcie w centrum Warszawy.

Samsung zaprasza wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem grafiki – zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów do artystycznej interpretacji hasła Kolor niech żyje! W ramach konkursu promującego najnowszy tablet Samsung GALAXY Tab S, zwycięska praca zostanie zrealizowana i pojawi się w przestrzeni publicznej w formie muralu. Dzieło będzie także promowane przez firmę w mediach i kanałach społecznościowych Samsung. Artystycznie wizja zostanie zaprezentowana w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w stolicy – na ścianie przy stacji Metra Politechnika w Warszawie.

Dodatkowo, zwycięzca otrzyma tablet GALAXY Tab S 10.5 oraz smartfon GALAXY Note 3. Na nagrody rzeczowe mogą też liczyć osoby, które zajmą kolejne miejsca w ocenie Jury. Osoba z drugą pozycją otrzyma GALAXY Tab S 10.5 o wartości 2299PLN oraz smartfon GALAXY Note 3, a osoba z trzecim miejscem- GALAXY Tab S 8.4 o wartości 1999PLN oraz smartfon GALAXY Note 3.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Do 31 lipca br. uczestnicy mogą przesyłać swoje artystyczne interpretacje hasła Kolor niech żyje! na adres: mural@cursor.pl w formacie .jpeg (lub wektorowym: .ai, .eps, .psd) w rozdzielczości 300 dpi. Projekty mogą zostać zrealizowane zarówno przy użyciu graficznych programów komputerowych, jak i w formie odręcznego rysunku czy malunku.W tytule maila należy wpisać hasło Konkurs Mural. Przed wysłaniem projektu do organizatora, należy pobrać ze strony mural.samsung.pl obryswkomponowania projektu w zarys tabletu, który zostanie umieszczony na ścianie z muralem.

Mural ze zwycięskim projektem zostanie zrealizowany w sierpniu przy ul. Polnej w Warszawie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.projektmural.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.