Saturn i Samsung łączą siły. Wielkie otwarcie Samsung Saturn Store!

, Foto , Telecom , B2B , AGD , RTV , IT
Teaser

Już 7 sierpnia o godzinie 17:00 sieć Saturn przy współpracy z firmą Samsung otworzy w Galerii Katowickiej pierwszy Samsung Saturn Store – sklep dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium.

W ubiegłym roku sieć Saturn uruchomiła nowy format specjalistycznych sklepów Saturn Connect poświęconych technologiom mobilnym i akcesoriom, a obecnie rozszerza swoją ofertę o nowy salon w kooperacji z wiodącym producentem elektroniki użytkowej. Samsung Saturn Store to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących najnowszych światowych trendów i rozwiązań technologicznych we wszystkich sferach życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Nasza wieloletnia współpraca z marką Samsung zaowocowała bardzo ciekawym rozwiązaniem opierającym się na synergii dwóch uznanych marek. Samsung Saturn Store będzie miejscem spotkań i inspiracji fascynatów nowych technologii - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już w najbliższym czasie będziemy testować nasz pomysł w Galerii Katowickiej – Marcin Rosati Prezes Zarządu Media-Saturn Holding Polska.

Samsung Saturn Store to kolejny polski salon firmowy Samsung, gdzie dostępne będą najnowsze urządzenia marki, a klienci będą mogli korzystać z aktualnych promocji.

Sukces jakim było otwarcie naszych salonów w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi nie byłby możliwy gdyby nie współpraca z naszymi partnerami. Po sukcesie Samsung Brand Store w innych miastach przyszedł czas na Katowice, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to także dowód no to, że nasz kraj odgrywa ważną rolę w strategii naszej firmy – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Otwarciu nowego salonu towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie - Laboratorium Tab S, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przetestować nowe urządzenie firmy Samsung i wziąć udział w organizowanych promocjach i konkursach. Między innymi, przy zakupie wybranego modelu telewizora Samsung UHD Curved otrzymać można GALAXY Tab S 8,4” za złotówkę. Dodatkowo, w ramach promocji „Pokaż wszystkim jak się cieszysz” osoby, które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i pochwalą się nowym nabytkiem, wrzucając zdjęcie zrobione w salonie na swój profil na Facebooku, otrzymają za darmo etui, a 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis. Co równie ważne, jak w każdym Samsung Brand Store istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia GALAXY Tab S lub GALAXY S5 na 14 dni, podczas których klienci mogą samodzielnie sprawdzić możliwości obydwu modeli w domowych warunkach.

Samsung Saturn Store zaoferuje najbardziej zaawansowane technologicznie produkty marki Samsung. Na powierzchni 140 m2 klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne ,sprzęty AGD takie jak lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue, telewizory najnowszej generacji, szeroki wybór akcesoriów pozwalających na optymalne korzystanie z zakupionego sprzętu i wiele innych produktów dla wymagających – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający sieci Saturn.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.