Naucz się podstaw fotografii od najlepszych!

, Foto
Teaser

Jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować? Wreszcie… jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę? National Geographic i Samsung prezentują bezpłatną mobilną aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki.

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Został on stworzony we współpracy z firmą Samsung, producentem wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX. Aplikacja to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne są już dwa) – co czwartek udostępniany będzie kolejny. Lekcje prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska - Wojciecha Franusa. Każdy z odcinków wzbogacony jest filmami wideo, które krok po kroku wprowadzają w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu i przejść do kolejnej lekcji. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

Aplikacja FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska. National Geographic uczy jak robić idealne zdjęcia, natomiast Samsung oferuje aparaty, dzięki którym nawet początkujący będą w stanie zrobić doskonałe fotografie – dodaje.

Aplikacja FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC otrzymała certyfikat w GALAXY Apps i jest dostępna za darmo na telefony z systemem Android m. in. w sklepie Samsung Apps: http://apps.samsung.com/venus/appquery/appDetail.as?COUNTRY_CODE=POL&appId=com.adumamobile.fotong

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com