Samsung i Konami gwarantują piłkarskie emocje

, RTV
Teaser

Firma Konami Digital ogłosiła nawiązanie strategicznej współpracy partnerskiej z firmą Samsung. Umowa dotyczy jednej z najpopularniejszych piłkarskich gier wideo Pro Evolution Soccer 2015 stworzonej przez KONAMI. Gra oferuje unikalny „Widok z trybun”, dzięki któremu rozgrywka pokazywana jest w specjalnych ujęciach kamery, doskonale prezentujących się na nowych telewizorach Curved UHD marki Samsung.

Tryb „Widok z trybun”, sprawia że wydarzenia na boisku stają się niezwykle wyraziste. Dostępny będzie on na PlayStation®4, Xbox One™ oraz w wersjach gry PES 2015 na komputery PC z systemem Windows. Aktualizację z tym trybem będzie można pobrać już w grudniu 2014 r.

PES 2015 została okrzyknięta najlepszą grą wideo pod względem symulacji tego, co naprawdę dzieje się na murawie. Motto gry brzmi „The Pitch is Ours” (Boisko jest nasze). Wspólne starania zespołów produkcyjnych KONAMI pracujących nad PES w Tokio oraz Windsorze skupiały się na odtworzeniu napięcia i niezwykłych emocji towarzyszących ważnemu meczowi. W efekcie PES 2015 może poszczycić się precyzyjnymi elementami sterowania i niczym nieograniczonym przebiegiem rozgrywki. Użytkownik sprawuje pełną kontrolę nad swoim stylem gry. Każde podanie, strzał czy bieg przedstawiono w najdrobniejszych detalach, zapewniając graczom maksimum satysfakcji z gry w PES 2015.

Firmy przygotowały dodatkowo specjalny film z udziałem gwiazdy promującej PES 2015, Mario Götzego, oddającego się grze przed ekranem telewizora Curved UHD marki Samsung. Film można zobaczyć tutaj: http://we.tl/7o38q0auWo

PES 2015 to gra o niezwykłych walorach wizualnych, zasługująca na jak najlepsze warunki do gry — powiedział Shinji Hirano, prezes Konami Digital Entertainment B.V. Gama telewizorów Curved UHD marki Samsung została stworzona, by zapewniać porywające emocje, a specjalna opcja „Widok z trybun”, którą oferujemy podkreśla niezwykłą rozdzielczość obrazu i jej niesamowite podobieństwo do prawdziwej rozgrywki piłkarskiej.

Cieszymy się z bliskiej współpracy z firmą KONAMI i nie możemy się doczekać tworzenia specjalnych elementów gry, które pokażą prawdziwą moc naszej gamy telewizorów Curved UHD — skomentował Stephen Taylor, CMO w Samsung Europe. Gra PES 2015 prezentuje się niesamowicie na naszym telewizorze Curved UHD, a prowadzona w świecie gry rozgrywka do złudzenia przypomina to, co dzieje się na prawdziwym stadionie piłkarskim.

PES 2015 dostępna jest obecnie w wersji na konsole PlayStation®4 i Xbox One, a także w wersji do pobrania na konsole PlayStation®3, Xbox 360 Microsoft oraz komputer PC.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.