Nowa oferta filmowa w jakości UHD na telewizorach Samsung Smart TV

, RTV
Teaser

Firma Samsung udostępniła kolejną porcję filmów w nowej Strefie VOD UHD. Dzięki temu posiadacze telewizorów SUHD, a także Samsung Ultra HD z serii H i J, mogą cieszyć się jeszcze bogatszą kolekcją polskich i zagranicznych hitów filmowych w jakości UHD 4K*. Zarówno amatorzy kina akcji czy znanych i lubianych komedii, jak i miłośnicy klasyki filmowej znajdą dla siebie porządną dawkę kinowych emocji. Oferta będzie stale uzupełniana o nowe tytuły.

Strefa VOD UHD dostępna na telewizorach Samsung Smart TV była pierwszą aplikacją w Polsce i jedną z pierwszych na świecie umożliwiającą oglądanie filmów w jakości Ultra High Definition. Od premiery aplikacji w czerwcu ubiegłego roku kolekcja filmów stale się powiększa, zmieniają się też filmy w ofercie**.

Najlepsze hity światowego kina
W nowej Strefie VOD UHD na kinomanów czekają słynne światowe produkcje. Warto wspomnieć o adaptacji poczytnego kryminału Jo Nesbo pt. Łowcy głów. Wielbicieli horrorów z pewnością zainteresuje Kolekcjoner w reżyserii Marcusa Dunstana (dostępny od 1 września), jak również amerykańska Inkarnacja twórców słynnego The Ring. Z kolei na miłośników melodramatów czeka wzruszająca historia miłosna w filmie pt. Na zawsze Twoja oraz francuski romans Pożądanie z Sophie Marceau i François Cluzet w rolach głównych.

Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych, takich jak pełny baśniowych motywów niemiecki film animowany pt. 7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę, hiszpańska produkcja Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie opowiadająca o wesołych przygodach rozmarzonej krówki Mumu i jej przyjaciół, czy Zambezia – przygodowa animacja o ptasiej metropolii, której przewodzi młody i ambitny sokół.

Polskie produkcje w najlepszym wydaniu
W nowej Strefie VOD UHD znajduje się też pokaźna kolekcja polskich filmów, w tym takie superprodukcje jak oficjalny kandydat Polski do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny – W ciemności Agnieszki Holland czy wielokrotnie nagradzane Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy. Warto wspomnieć także o kinie młodych twórców – kontrowersyjnym filmie Bejbi Blues wyreżyserowanym przez Katarzynę Rosłaniec, autorkę głośnych Galerianek, a także poruszającym obrazie Leszka Dawida pt. Jesteś Bogiem, opartym na historii działalności polskiej grupy hip-hopowej – Paktofonika i jej lidera – rapera Piotra Magika Łuszcza. Amatorów mocnego kina z trudną historią w tle z pewnością poruszy thriller wojenny pt. Obława, zaś na wielbicieli twórczości Jerzego Pilcha czeka wielokrotnie nagradzany dramat Wojciecha Smarzowskiego Pod Mocnym Aniołem – pierwszy polski film wyprodukowany w natywnym 4K.

Dzięki nowej Strefie VOD UHD posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mogą cieszyć się teraz jeszcze większą kolekcją filmową dostępną w jakości UHD. Intensywnie żywe barwy oraz dynamiczny i niewiarygodnie czysty obraz pełen detali pozwoli im poczuć się jak w kinowym fotelu bez wychodzenia z domu.

* Do poprawnego działania aplikacji rekomendowane jest łącze internetowe o prędkości co najmniej 20 Mb/s.
** Część filmów dostępna jest odpłatnie

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.