Samsung trzecim najbardziej atrakcyjnym pracodawcą w 2016 roku

Teaser

Samsung Electronics Polska zdaniem uczestników badania Randstad Award 2016 należy do trójki najbardziej atrakcyjnych pracodawców w naszym kraju. Wyniki rankingu zostały ogłoszone 10 marca br., podczas uroczystej Gali Randstad Award w Warszawie.


Już po raz szósty w ramach polskiej edycji Randstad Award - największego na świecie badania wizerunku pracodawców - 8000 Polaków stworzyło ranking najbardziej atrakcyjnych firm do pracy. Badani wskazali także, jakie aspekty zatrudnienia są największymi atutami ocenianych przedsiębiorstw.


Na bardzo wysokim, trzecim miejscu rankingu, uplasował się Samsung Electronics Polska, który zdaniem Polaków wyróżnił się najwyższymi ocenami w kategorii możliwości rozwoju kariery. Firma została też wysoko oceniona w pozostałych kategoriach konkursu, co wpłynęło na osiągnięcie zaszczytnego miejsca na podium. Co ciekawe Samsung Electronics Polska byłby najbardziej atrakcyjnym pracodawcą dla grupy najmłodszych respondentów, w wieku 18-24 lat.


- To bardzo ważne dla nas wyróżnienie. Cieszymy się, że Polacy postrzegają Samsung jako miejsce, w którym chcieliby pracować i rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Jako międzynarodowa korporacja, funkcjonująca w branży nowych technologii, stwarzamy naszym pracownikom możliwości do korzystania z globalnego know-how Samsunga i realny udział w budowaniu pozycji marki – powiedziała Agnieszka Bielawska, Dyrektor ds. HR w Samsung Electronics Polska.

Informacje o badaniu:
“Randstad Award” to największy na świecie projekt badawczy dotyczący wizerunku pracodawcy i czynników atrakcyjności pracodawców. Pierwsze badanie przeprowadzono w 2000 roku w Belgii. Dziś obecne jest już w 25 krajach i obejmuje ponad 220 000 respondentów. W tym roku ma 6. edycję w Polsce. W naszym kraju badanie objęło 150 największych pracodawców oraz 8000 respondentów, reprezentatywnych dla polskiego społeczeństwa (pod względem wieku, płci, wykształcenia, regionu). Obejmuje zdolnych do pracy Polaków, w wieku od 18 do 65 lat, zarówno uczących się, pracujących, jak i poszukujących pracy.
Więcej informacji o badaniu: www.randstad.pl/o-randstad/randstad-award/

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.