Samsung prosi użytkowników Note7, aby skorzystali z programu wymiany urządzeń

Teaser

Seul, Korea Południowa, 10 września 2016 - Niewiele ponad tydzień temu ogłoszono globalny program wymiany Note7 jako odpowiedź na potencjalne problemy z baterią urządzenia. Od tamtej pory ciężko pracujemy nad tym, aby przyspieszyć wysyłkę nowych urządzeń do klientów, którzy skorzystali z programu wymiany oraz  minimalizujemy wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy świadomość, że nasi klienci mają wiele pytań związanych z programem wymiany, dlatego też pragniemy podkreślić jak ważne jest to, aby wymienić swoje urządzenie na nowe.

„Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Prosimy użytkowników, aby wyłączyli swoje Note7 i wymienili na nowe, tak szybko, jak to tylko możliwe”, mówi DJ Koh, President of Mobile Communications Business, Samsung Electronics. „Prowadzimy wysyłkę nowych urządzeń, aby mogły one zostać przekazane klientom w ramach programu wymiany tak wygodnie, jak to tylko możliwe oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Bardzo dziękujemy naszym klientom za zrozumienie i cierpliwość”.

Pomimo tego, że doszło do naprawdę niewielkiej liczby incydentów, Samsung robi wszystko, żeby zapewnić pomoc i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Samsung zidentyfikował wadliwe urządzenia i zaprzestał ich sprzedaży oraz dostaw.

Wszystkich klientów, którzy zakupili Note7 prosimy o wyłączenie urządzenia i jak najszybsze skorzystanie z programu wymiany. Szczegóły pod linkiem: (http://www.samsung.com/pl/note7exchange/ ).

Prosimy użytkowników Note7, aby skontaktowali się ze z infolinią bądź serwisem, tak szybko, jak to tylko możliwe.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com