BIEŻĄCE INFORMACJE NA TEMAT NOTE7 – 16 WRZEŚNIA 2016 r.

, Oświadczenia
Teaser

Na początku tego miesiąca firma Samsung podjęła środki ostrożności w celu wstrzymania sprzedaży Note7 i wprowadziła dedykowany Program Wymiany Note7 http://www.samsung.com/pl/home/, który ma służyć wymianie wszystkich urządzeń. Chociaż zgłoszono niewielką liczbę incydentów, Samsung stawia bezpieczeństwo klienta na pierwszym miejscu i stara się podjąć wszelkie działania, które na tę chwilę zapewnią naszym klientom najlepsze możliwe wsparcie.

Dlatego też pragniemy przekazać aktualne informacje na temat kroków podjętych w celu minimalizacji ryzyka zagrażającego bezpieczeństwu naszych klientów oraz ograniczenia wszelkich niedogodności z tego powodu.

  • Przesłaliśmy bezpośrednie komunikaty do wszystkich urządzeń Note7, które zostały aktywowane w Europie, prosząc klientów o wyłączenie zasilania w ich urządzeniach i zwrócenie urządzeń do punktu zakupu w dogodnym dla nich terminie.
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy zakupili Note7 i w pełni informujemy ich o rozwoju sytuacji. Obejmuje to czytelne informacje na stronach europejskich Samsung.com, maile bezpośrednie do naszych klientów, a także bieżące informacje na odpowiednich kanałach naszych mediów społecznościowych.
  • Współpracujemy ściśle z naszymi partnerami w celu zapewnienia, że wszyscy klienci, którzy nabyli Note7, mogą sukcesywnie wymieniać swoje urządzenia na nowe począwszy od poniedziałku 19 września.
  • Jesteśmy w stałej współpracy z odpowiednimi organami regulacyjnymi i instytucjami w całej Europie, aby zapewnić, że wszyscy zainteresowani będą informowani o naszych planach i rozwoju sytuacji.
  • Dokładamy wszelkich wysiłków we współpracy z naszymi partnerami-dostawcami, aby zapewnić najwyższej jakości produkcję.
  • Dzięki przeprowadzeniu dokładnej kontroli mamy już pewność, że problem z baterią został całkowicie rozwiązany w Note7.

Olaf Krynicki rzecznik Samsung w Polsce komentuje: Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego prosimy wszystkich nabywców Note7, aby wyłączyli zasilanie w swoich urządzeniach i zwrócili je do punktu zakupu w dogodnym dla nich terminie. Organizujemy wymianę urządzeń w ramach Programu Wymiany Note7, która wystartuje od poniedziałku 19 września. Bardzo dziękujemy naszym klientom za zrozumienie i cierpliwość. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami pod numerem 0 801-672-678 bądź +48 22-607-93-33 lub do odwiedzenia strony http://www.samsung.com/pl/home/ na której zamieszczamy najświeższe informacje.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com