ShowMax, czyli nowy serwis VOD dostępny w Samsung Smart TV

, RTV
Teaser

Miłośnicy serwisów wideo na żądanie zyskali kolejny powód do świętowania. W telewizorach Samsung Smart TV można korzystać z nowej platformy ShowMax. To tutaj, prosto z kina, trafiają niektóre hollywoodzkie superprodukcje oraz najlepsze polskie filmy. Widzowie znajdą w serwisie również bogaty wybór seriali telewizyjnych. Wybrane produkcje można będzie obejrzeć w ShowMax na wyłączność, a wśród nich choćby specjalne odcinki polskiego serialu komediowego „Ucho Prezesa”. Polscy widzowie, jako pierwsi w Europie, zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji serwisu.

ShowMax to nowy serwis VOD dostępny w telewizorach Samsung Smart TV, który oferuje użytkownikom nielimitowany dostęp do filmów i seriali, bez reklam za 19,90 zł miesięcznie - zawsze wtedy, gdy mają na to czas. Serwis jest już dostępny w Samsung Smart TV i można go wypróbować bez opłat przez 14 dni.

To już kolejna obok HBO GO, Netflixa, Playera czy Amazon Prime Video platforma VOD dostępna dla użytkowników Samsung Smart TV. Serwis powstał w 2015 roku, a polscy widzowie jako pierwsi w Europie zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji platformy. Widać, że polski rynek VOD dojrzewa. Jak pokazuje badanie agencji MEC[1], 77 proc. polskich internautów korzysta z serwisów z wideo na żądanie i ogląda w nich długie treści (filmy, seriale, programy telewizyjne). Jako widzowie coraz bardziej cenimy swobodę, jaką daje nam telewizja na żądanie – sami decydujemy co i kiedy oglądamy na dużym ekranie i w dobrej jakości.

Na ShowMax już teraz można obejrzeć rodzime hity, takie jak „Pitbull. Nowe Porządki” i „Planeta Singli” czy światowe superprodukcje, w tym „Mission Impossible”,  „Transformers” oraz „Indiana Jones”. Z kolei oferta serialowa obejmuje m.in. zagraniczne produkcje ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii: „New Blood”, „Incorporated”, „Fargo”, „Channel Zero”, „SSGB” czy „Eyewitness”.

[1] Źródło 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com