Wymień stary telewizor na nowy i odbierz w prezencie dostęp do HBO GO

, RTV
Teaser

Firma Samsung przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chcą wymienić swój stary telewizor na nowy model UHD. W ramach promocji można otrzymać w prezencie dostęp do platformy HBO GO na trzy miesiące i cieszyć się najnowszymi serialami oraz filmami w zdumiewającej jakości obrazu.

Nasze ulubione filmy i seriale zdecydowanie lepiej będą prezentować się na nowym, większym ekranie telewizora UHD (4K). Jeśli dodamy do tego nasycone, żywe barwy i wyrazistość obrazu - zyskamy jakość, która pozwoli zobaczyć filmowych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie. Teraz – w ramach „Promocji UHD” – wymieniając swój stary telewizor na nowy model UHD, możesz otrzymać w prezencie voucher[1] z dostępem do aplikacji HBO GO na trzy miesiące. 

Promocją, która rozpoczyna się 20 lutego, objętych zostało 36 telewizorów Samsung UHD o przekątnej ekranu od 55” do 88”, dlatego każdy kupujący znajdzie model, który sprosta jego oczekiwaniom. Telewizory UHD gwarantują znakomitą jakość obrazu, wierną reprodukcję kolorów i odwzorowanie szczegółów, dzięki którym widzowie będą mogli zatopić się w filmowym świecie.

Wybierając objęty promocją telewizor Samsung UHD, kupujący zyskują natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości treści w ramach platformy HBO GO. Obejmuje ona najnowsze filmy i seriale, które pokochali widzowie na całym świecie. Wśród nich znajdują się m.in. kultowa już „Gra o tron”, „Taboo”, „Rodzina Soprano”, „Czysta krew” czy „Dziewczyny”. Na nowym, większym ekranie telewizora UHD nawet dobrze znane postacie będzie można odkryć na nowo i dostrzec szczegóły, które wcześniej mogły nam umknąć.

Liczba voucherów w promocji jest ograniczona. Aby skorzystać z oferty specjalnej i odebrać voucher na trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV, należy do 31 marca br. kupić objęty akcją telewizor w wybranej sieci sprzedaży i do 14 kwietnia br. zarejestrować zakup za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie promocji www.promocjauhd.samsung.pl oraz dołączyć skan dowodu zakupu.

Regulamin, pełna lista telewizorów i wykaz sieci handlowych objętych promocją, a także formularz rejestracji dostępne są na stronie: www.promocjauhd.samsung.pl.   

 

[1] Voucher w postaci kodu umożliwiającego dostęp do aplikacji HBO GO przez okres 3 miesięcy. Liczba voucherów w promocji jest ograniczona. 

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com