Bądź mistrzem wypieków – rusza nowa promocja Samsung

, AGD
Teaser

Dają mnóstwo przyjemności, wywołują uśmiech na twarzach bliskich, a ich aromat roznosi się po całym mieszkaniu – to tylko niektóre z powodów, dla których uwielbiamy słodkości. Wybierz najlepszy dla siebie piekarnik z oferty Samsung, a otrzymasz zestaw do domowych wypieków, by móc doskonalić swoje umiejętności w rozpieszczaniu siebie i bliskich

                                                                      

promo.jpgNiespodzianka od firmy Samsung to produkty i dodatki do ciast Delecta oraz pyszne bakalie od marki Bakalland. Dodatkowo w zestawie znajduje się „Mała Księga Ciach”, która jest podręcznym źródłem inspiracji i praktycznych porad przygotowanych przez kuchennych ekspertów. Aby otrzymać prezent wystarczy zakupić dowolny piekarnik firmy Samsung w dniach od 24 lutego do 14 kwietnia 2017 i zarejestrować się na stronie www.kuchnia.samsung.pl.              

Wybierając piekarnik Samsung zyskujesz przede wszystkim bogaty zestaw technologii ułatwiających przygotowywanie pysznych potraw. Samsung Dual Cook pozwala piec dwa różne dania jednocześnie, np. obiad i coś słodkiego na deser. Za pomocą separatora możesz podzielić komorę piekarnika na dwie niezależne strefy, z różnymi ustawieniami trybu i czasu pieczenia. Piekarnik może też pełnić rolę pomocnika, dzięki któremu nawet bez mistrzowskich umiejętności stworzysz dania na miarę najlepszych kucharzy. Funkcja Auto Cook na wyświetlaczu przedstawi dokładny przepis i podpowie, jak krok po kroku przygotować potrawę. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi możesz także zdalnie w wybranych modelach monitorować i sterować piekarnikiem z poziomu aplikacji Smart Home. Producent zadbał również o wnętrze urządzenia, w którym ścianki wykończone są ceramiczną powłoką. Jest ona antybakteryjna, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu, co daje gwarancję zachowania estetycznego wyglądu przez długi czas.

Dla zwolenników funkcjonalnych rozwiązań przeznaczone są kompaktowe piekarniki, które łączą w sobie zalety piekarnika i mikrofali, dając gwarancję szybkiego i precyzyjnego przygotowania potraw.

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat piekarników Samsung dostępne są pod adresem www.kuchnia.samsung.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com