Kup pralkę i odbierz wyjątkowy zestaw do prania

, AGD
Teaser

W najnowszej promocji firmy Samsung przy zakupie pralki z dodatkowymi drzwiami AddWash™ dostaniesz specjalny zestaw do prania. Promocja trwa od 24 lutego do 7 marca.

Promocja AddWash.pngW promocyjnym zestawie, poza zapasem płynów do prania i płukania, znajduje się praktyczny pojemnik na proszek i kosz na pranie. Aby otrzymać wyjątkowy prezent od firmy Samsung, wystarczy zakupić pralkę z dodatkowymi drzwiami AddWash™ i zarejestrować się na stronie: www.addwash.samsung.pl. Liczba zestawów jest ograniczona.

Technologie w pralkach Samsung ułatwiają codzienne obowiązki, a przy tym oszczędzają czas i energię elektryczną. Dodatkowe drzwi AddWash™ pozwalają na dodawanie ubrań w trakcie prania. Możesz również dodać ubrania tylko do płukania lub odwirowania.

Technologia Eco Bubble™ to innowacyjny sposób prania w niskich temperaturach. Dzięki aktywnej pianie, która powstaje w wyniku łączenia się powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń z tkanin jest szybsze i nie wymaga gorącej wody. Eco Bubble™ pozwala na skuteczne pranie w niskich temperaturach. Dodatkowo chroni delikatne tkaniny i oszczędza energię elektryczną.

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat pralek Samsung dostępne są pod adresem www.addwash.samsung.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com