Złote VILLE dla produktów marki Samsung

, AGD , RTV
Teaser

W tegorocznej edycji konkursu ZŁOTE VILLE jury nagrodziło aż cztery produkty z oferty firmy Samsung. Wśród zwycięskich urządzeń znalazły się lodówka do zabudowy, pralka, telewizor z najnowszej linii QLED oraz klimatyzator ścienny. To prestiżowe wyróżnienie magazynu „VILLA” dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów z branży wnętrzarskiej.

Celem konkursu jest promocja produktów i firm z branży wnętrzarskiej, które wyróżniają się jakością, oryginalnością oraz wysokim standardem wykonania. Nagrodzone firmy w sposób szczególny zwracają uwagę na zadowolenie klientów oraz mają nieoceniony wkład w rozwój nowych technologii i designu – mówi Anna Apps, redaktor naczelna magazynu „VILLA”.

BRB260187WW-EF.jpg

W kategorii „chłodziarki i zamrażarki” doceniona została lodówka do pełnej zabudowy BRB260187WW, która łączy w sobie elegancki design oraz wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest technologia pełnego No Frost, która eliminuje powstawanie szronu, dzięki czemu nie wymaga rozmrażania urządzenia i wpływa na mniejsze zużycie energii elektrycznej. System Twin Cooling Plus™, czyli oddzielne parowniki, zamontowane zarówno w części chłodzącej, jak i mrożącej, zachowują odpowiednie poziomy wilgotności w różnych częściach urządzenia. To rozwiązanie pozwala na dłuższe zachowanie świeżości przechowywanych produktów. Samsung zadbał również o estetykę wykończenia. Srebrny wyświetlacz i wysokiej jakości półki z hartowanego szkła z metalowym wykończeniem idealnie komponują się z metalowym panelem zamontowanym na tylnej ściance, który jednocześnie eliminuje wahania temperatury i dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. W środku zastosowano oświetlenie LED o delikatniejszej barwie niż standardowe, przez co lepiej się prezentuje i jest przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu. Dzięki technologii Space Max pojemność chłodziarki jest większa niż w innych dostępnych na rynku lodówkach do zabudowy z systemem pełnego No Frost, mimo takich samych wymiarów zewnętrznych.

WW12K8412OW-EF_002_Front_White.jpg

Zwycięzcą w kategorii „pralki i suszarki” została pralka AddWash WW12K8412OW. Zastosowane w niej technologie nie tylko ułatwiają codzienne obowiązki domowe, ale i skutecznie usuwają plamy i zabrudzenia. Eco Bubble™ to innowacyjny sposób prania w niskich temperaturach. Dzięki aktywnej pianie, powstałej w wyniku łączenia się powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń nie wymaga gorącej wody. Eco Bubble™ chroni delikatne tkaniny i oszczędza energię elektryczną. Dodatkowo Funkcja Aktywnej Piany™ zamienia środek piorący w pianę, błyskawicznie wnika w tkaninę i dogłębnie usuwa brud. Z kolei zastosowanie dodatkowych drzwi AddWash™ pozwala na dodawanie ubrań w trakcie prania lub dodanie ich tylko do płukania lub odwirowania.

 

QLED TVNagrodę otrzymał także 65-calowy Samsung QLED TV Q8, który reprezentuje  zupełnie nową kategorię telewizorów. Zachwyci widzów jakością i jasnością obrazu oraz pięknym wzornictwem. Dzięki połączeniu znakomitych parametrów ekranu z nową konstrukcją i bogatą funkcjonalnością Smart TV, to innowacyjne urządzenie będzie prawdziwą ozdobą każdego salonu. Linia QLED to pierwsze telewizory na rynku, które za sprawą nowej technologii Quantum Dot zapewniają 100% natężenia koloru, niezależnie od poziomu jasności obrazu – barwy są nasycone, intensywne i rzeczywiste. Użytkownik zyskuje także zupełnie nowe możliwości w zakresie aranżacji wnętrza – sam decyduje, czy powiesi telewizor płasko na ścianie, czy ustawi na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Jeden przezroczysty przewód optyczny, który w połączeniu z modułem One Connect pozwoli podłączyć dodatkowe urządzenia, pomoże raz na zawsze uporać się z przewodami w domowym salonie. Co więcej wszystkim można sterować za pomocą jednego pilota. QLED TV Q8 to także nowy wymiar domowej rozrywki. Dzięki Smart TV użytkownik zyskuje szybki i łatwy dostęp do ulubionych aplikacji i serwisów wideo na żądanie – sam decyduje co i kiedy ogląda.

 

AR9500M.JPGWśród nagrodzonych produktów jest także innowacyjny klimatyzator ścienny Wind-Free AR9500M. Urządzenie wykorzystuje zastrzeżoną przez Samsung technologię Wind-Free™ Cooling, która pozwala utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach bez nieprzyjemnego wrażenia bezpośredniego nadmuchu zimnego powietrza. Ten klimatyzator został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników. W związku z tym eliminuje dwie najczęściej zgłaszane przez nich niedogodności: dyskomfort wywołany bezpośrednim nawiewem zimnego powietrza oraz wysokie koszty zużycia energii elektrycznej. AR9500M współpracuje również z siecią Wi-Fi, dzięki czemu można sterować nim z dowolnej lokalizacji przy pomocy aplikacji Samsung Smart Home. Użytkownik może zdalnie regulować temperaturę, zmieniać ustawienia czy otrzymywać w czasie rzeczywistym aktualne informacje o efektywności i dziennym zużyciu energii.

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com