Pobiegnij w Samsung Irena Women’s Run

Teaser

Przed nami kolejna edycja wyjątkowego biegu dla kobiet Samsung Irena Women's Run. Dołącz do nas 7 października, pobiegnij malowniczymi trasami Łazienek Królewskich w Warszawie i udowodnij sobie, że możesz wszystko.

Samsung Irena Women's Run to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu warszawskich imprez sportowych. Pięciokilometrowy bieg odbywa się pod honorowym patronatem wielokrotnej medalistki olimpijskiej i jednej z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki – Ireny Szewińskiej, która podczas wydarzenia będzie osobiście motywować uczestniczki do biegu. Niech wartości prezentowane przez sportsmenkę - wytrwałość, precyzja w działaniu, czy ciągłe dążenie do doskonałości  dodadzą Ci sił w dążeniu do mety.

Dla wszystkich biorących udział w biegu pań organizatorzy przygotowali zestawy, które zawierają m.in. profesjonalną koszulkę sportową oraz upominki od partnerów i sponsorów. Poza własną satysfakcją, dodatkową zachętą,  by pobiec w Samsung Irena Women’s Run, jest możliwość pomocy dzieciom, które są pod opieką Fundacji One Day. Organizacja zajmuje się młodzieżą z domu dziecka, która przygotowuje się do opuszczenia placówki i pragnie zyskać doświadczenie w wybranym zawodzie - poprzez kursy, szkolenia doszkalające, naukę prawa jazdy czy języków obcych. Organizator biegu z każdego pakietu startowego przekaże 5 zł na konto fundacji.

W ramach Samsung Irena Women’s Run przewidziano także wiele atrakcji i specjalną strefę dla dzieci. Już od godzin porannych będzie można korzystać z przyjemności i rozrywek, a wszystko to w świetnej atmosferze i w wyjątkowym towarzystwie.

Aby wziąć udział w Samsung Irena Women's Run, należy zarejestrować się na stronie www.biegkobiet.pl. Bieg odbędzie się 7 października o godz. 12:00.

Sponsorem biegu jest firma Samsung Electronics Polska. Projekt wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerami inicjatywy są: Plac Unii City Shopping, naturalna woda mineralna Magnesia, Melvit, Knoppers oraz SOTI Natural, a partnerem technologicznym jest dhosting.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl i news.samsung.com

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.