Samsung prezentuje na targach KBIS 2018 zaawansowane technologicznie urządzenia do zabudowy

, AGD , CES 2018
Teaser

Samsung przedstawia inteligentną, ekskluzywną kolekcję sprzętu gospodarstwa domowego do zabudowy Samsung Chef Collection

Firma Samsung Electronics podczas targów 2018 Kitchen & Bath Industry Show (KBIS) w Orlando na Florydzie prezentuje zaawansowane technologicznie urządzenia do zabudowy. Po raz pierwszy od 7 lat Samsung pojawi się na niej w roli wystawcy, przedstawiając między innymi cieszącą się ogromnym uznaniem linię Samsung Chef Collection.

Na stoisku marki Samsung można zobaczyć sześć różnych kompletów urządzeń kuchennych w różnym przedziale cenowym. Linia Chef Collection prezentowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych stali nierdzewnej: grafitowej oraz standardowej. Dodatkowo, Samsung doskonale wpisuje się w dominujący trend „inteligentnego domu”, prezentując strefę Connected Living, w której znajdą się wielokrotnie nagradzana lodówka Family Hub oraz pralki FlexWash i QuickDrive.

Sprzęty gospodarstwa domowego do zabudowy klasy premium z linii Chef Collection wyposażone są w szereg najnowocześniejszych technologii. Najnowsze modele lodówek mają wbudowaną w drzwi kamerę Remote View, która robi zdjęcie wnętrza urządzenia przy każdorazowym zamykaniu drzwi. Dzięki temu, za pomocą funkcji View Inside możemy zdalnie na ekranie naszego smartfona zobaczyć wnętrze lodówki i produkty, jakie się w niej znajdują. Wśród propozycji marki nie zabrakło również elementów inspirowanych doświadczeniami prawdziwych szefów kuchni — asortymentu ekskluzywnych piekarników z technologią Gurment Vapour™, płyt indukcyjnych z technologią wirtualnego płomienia Virtual Flame™, okapów, zmywarek i lodówek. Wszystkie modele są wyposażone w moduły Wi-Fi lub Bluetooth, co umożliwia kompleksowe sterowanie ich funkcjami w inteligentnym domu. 

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.