Opisz swój pomysł na film Super Slow-mo i wygraj Galaxy S9+

, Telecom
Teaser

Firma Samsung, z okazji polskiej premiery smartfonów Galaxy S9 i S9+, przygotowała konkurs, w którym wygrać można najnowsze flagowce tej marki. By wziąć udział w zabawie, wystarczy przedstawić swój pomysł na wykorzystanie trybu nagrywania Super Slow-mo.

Konkurs jest elementem akcji promującej polską premierę Galaxy S9 i S9+, która odbędzie się w 9 największych galeriach handlowych w Polsce. Futurystyczne strefy marki Samsung pojawią się m.in. w warszawskiej Arkadii, wrocławskiej Magnolii czy poznańskim Starym Browarze. Klienci, którzy je odwiedzą i przedstawią swój kreatywny pomysł na wykorzystanie funkcji Super Slow-mo będą mogli wygrać jeden z dziewięciu egzemplarzy Galaxy S9+.

Oprócz konkursu, w ramach stref, klienci galerii będą mogli w praktyce doświadczyć głównych benefitów Galaxy S9 i S9+, w tym aparatu ze zmienną przysłoną, trybu Super Slow-mo, a także stworzyć swój personalny avatar 3D, korzystając z funkcji Emoji AR.

Informacje o konkursie, zasady oraz regulamin dostępne będą w strefach marki Samsung. Konkurs potrwa do 3 kwietnia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do 5.04.2018. 

Terminy i miejsca wystawienia konkursowych stref Samsunga:

16-17 marca – Arkadia (Warszawa), Złote Tarasy (Warszawa), Silesia (Katowice);

24-25 marca – Galeria Bałtycka (Gdańsk), Stary Browar (Poznań), Galeria Biała (Białystok);

29-30 marca – Galeria Mokotów (Warszawa), Galeria Krakowska (Kraków), Galeria Magnolia (Wrocław).

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.