Samsung Smart TV ze „smart” pakietem w prezencie

, RTV
Teaser

Idea Smart TV, jako domowej platformy rozrywki, coraz lepiej wpisuje się w potrzeby rynku. Jak pokazują badania, w ubiegłym roku więcej niż 7 na 10 sprzedanych na świecie telewizorów Samsung stanowiły modele „inteligentne”. Aby w pełni wykorzystać potencjał największego w domu ekranu potrzebny jest dostęp do atrakcyjnej treści. Właśnie dlatego w tym roku Samsung przygotował ofertę Smart Pack 2018[1], w ramach której przy zakupie telewizora można otrzymać darmowy dostęp do popularnych serwisów VOD. I co więcej, każdy z widzów sam wybiera, z których platform chce korzystać.

Ofertą Smart Pack 2018 objęte są wszystkie telewizory z tegorocznej linii QLED TV oraz wybrane[1] modele UHD z 2018 roku o przekątnej ekranu 65 cali i więcej. W ramach promocji można odebrać vouchery, umożliwiające dostęp do czterech z siedmiu wybranych przez użytkownika aplikacji. W ofercie znalazły się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy). Warto więc zaraz po zakupieniu nowego telewizora podłączyć go do Internetu, uruchomić dedykowaną aplikację Smart Pack 2018 i skorzystać za jej pośrednictwem z dostępu do tysięcy filmów, seriali oraz transmisji sportowych.  

Jesień sprzyja maratonom filmowym  

Sezon jesienny obfituje w premiery nowych seriali oraz kontynuacje dobrze znanych produkcji. I tak na przykład w HBO GO już 27 października premierę będzie miał wyczekiwany serial zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka pt. „Ślepnąc od świateł”. To opowieść o siedmiu dniach z życia znanego warszawskiego dilera Kuby (w tej roli debiutujący Kamil Nożyński), którego perfekcyjnie do tej pory poukładane życie zaczyna zamieniać się w chaos. Serial wyreżyserował twórca „Hardkor Disko” Krzysztof Skonieczny, a w pozostałych rolach zagrali m.in. Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz i Cezary Pazura. Inną wartą uwagi nowością będzie serial „Wampiry: Dziedzictwo”, który jest kontynuacją losów bohaterów znanych z „Pamiętników wampirów” oraz „The Originals”, które to zyskały uznanie widzów na całym świecie.

Wiele ciekawych propozycji serialowych i filmowych znajdziemy także w aplikacji Showmax. Miłośników kryminałów powinien zainteresować serial „Rojst”, którego akcja rozgrywa się w małym polskim miasteczku, gdzie dochodzi do podwójnego morderstwa. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. Jan Frycz i Dawid Ogrodnik. Szczególnie usatysfakcjonowani październikowymi nowościami w serwisie Showmax powinni być fani mrocznych horrorów. W ofercie zadebiutują takie tytuły jak „Powrót żywych trupów”, „Świt żywych trupów” czy „Mgła”.

Szczegółowe informacje na temat oferty Samsung Smart Pack dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl 

[1] Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli voucherów. Ofertą objęte są wybrane modele telewizorów. Pakiet Smart Pack 2018 można odebrać w terminie do 30 dni od daty zakupu produktu, a vouchery aktywować w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Regulamin promocji i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.

Subskrybuj nowości

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Nasze strony

rss
Kanał RSS
Bądź w kontakcie dzięki naszemu kanałowi RSS i odbieraj powiadomienia o nowościach.